Pridané: 12/01/2012 | Autor: admin

Kancelárske stoličky – Žilina

TREND Nábytok s.r.o. – Obchodná 1, 010 08 Žilina, www.trendnabytok.sk

Ponuka kancelárskych stoličiek tohto predajcu nie je široká, ale možno sa v nej nájde práve tá, ktorú hľadáte. Ponuku tejto spoločnosti si môžete pozrieť na stránkach www.trendnabytok.sk alebo priamo na eshope www.eshop.trendnabytok.sk.

F.K.S. s.r.o. – Kamenná cesta 5, 010 04 Žilina, www.fkssro.sk

Slovenský výrobca nielen kancelárskych stoličiek sa môže pochváliť tou najvyššou kvalitou a priaznivými cenami. Odporúčame kúpu výrobkov vyrobených na slovensku, nakoľko je kvalita takmer vždy o niekoľko tried vyššia v porovnaní s konkurenciou. Pre lepšiu orientáciu v ponuke a cenových reláciách odporúčame navštíviť eshop tejto spoločnosti, ktorý sa nachádza na stránkach www.fkssro-eshop.sk . Okrem kancelárskych stoličiek tu nájdete aj kancelárske kreslá, konferenčné a pracovné stoličky.

Beáta Muchyová – Veľká Okružná 25, 010 01 Žilina, www.bmnabytok.sk

Už od roku 2000 uspokojuje táto firma potreby zákazníkov a prekonáva ich očakávania. Vytvorenie vizualizácie priestoru na počkanie nie je pre ich pracovníkov žiaden problém. Osobitý prístup ku každému zákazníkovi určite oceníte. Konzultáciu k projektom, dopravu, montáž a vizualizácie sú ZADARMO. Nadštandardnou službou je bezplatné zapožičanie kancelárskeho nábytku do doby, kedy vám bude dodaný vami objednaný nábytok.

Poznáte predajcu kancelárskeho nábytku?

Ak poznáte predajcu kancelárskeho nábytku, ktorý sa nenachádza v tomto zozname, dajte nám prosím vedieť. Radi ho do zoznamu doplníme. Budeme radi aj za všetky informácie o kladných alebo záporných skúsenostiach s jednotlivými predajcami. Info môžete posielať na tomas.p@naj-nabytok.sk . Ďakujeme, že nám pomáhate udržiavať tento zoznam aktualizovaný

Autor článku
admin

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.