Pridané: 14/06/2012 | Autor: admin

Zariaďujeme luxusnú kanceláriu

Ak  potrebujete na svojich klientov urobiť dobrý prvý dojem, správne zariadená kancelária vám k tomu určite pomôže.  Nie sú potrebné veľké finančné investície, stačí správne vybrať nábytok a doplnky, vhodne ich rozmiestniť a vytvoriť tú správnu atmosféru. Zopár jednoduchých ale osvedčených typov sa dozviete práve teraz.

 

Okno  v kancelárii

To, či máte v kancelárii okno asi neovplyvníte. Ak tam okno máte, mali by ste ho vhodne využiť a prispôsobiť tomu dispozičné riešenie kancelárie. Ak potrebujete upútať pozornosť klienta, je dobré obmedziť jeho výhľad smerom k oknu. Toto by mohlo pôsobiť rušivo. V prípade výhľadu do rušnej ulice to platí dvojnásobne. Ak môžete ovplyvniť kvalitu okien, určite siahnite po výrobkoch s dobrou zvukovou izoláciou.  Plastové okná Bratislava a iné veľkomestá doslova vyžadujú. Ruch z rušnej ulice je veľmi rušivým faktorom.

 

Vytvorte atmosféru

Kancelária by mala byť prispôsobená vašej firemnej identite. Trocha neformálnej a priateľskej atmosféry ale nikdy nie je na škodu. Docieliť ju môžete najme vhodným osvetlením.  Použite moderné farené led svietidlá a navyše ušetríte výdavky na energie.

 

Trocha umenia a doplnkov

Väčšina kancelárií pôsobí strohým a chladným minimalistickým dojmom. Odlíšte sa od konkurencie. Ozvláštnite svoju kancelárie vhodným doplnkom alebo obrazom. Myslite vždy na pravidlo: menej je niekedy viac. Je lepšie jeden predmet so silným estetickým charakterom ako viacej nezosúladených doplnkov. Pozrite si napríklad ponuku na rámovanie obrazov Bratislava na stránkach http://www.umeniesveta.sk/ramovanie-obrazov-online/.

Autor článku
admin

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.