Pridané: 12/01/2012 | Autor: admin

Kancelárske stoličky – Trnava

Nábytok R studio, s.r.o. – Rybníková 14, 917 01 Trnava, www.rstudio.sk

Nielen kancelársky, nábytok a kancelárske stoličky nájdete v ponuke tohto predajcu s dlhou históriou. Pre svojich klientov ponúka komplexné riešenia zariaďovania interiérov. Ak o svojej novej kancelárii alebo pracovni nemáte ešte presnú predstavu, neváhajte navštíviť tieto obchodné priestory a inšpirovať sa showroomom. Pracovníci vám určite radi a vysoko profesionálne poradia, ako vytvoriť efektívne prostredie pre vašu prácu.

SCONTO Nábytok s. r. o. – Nová 10/8144, 917 01 Trnava, www.sconto.sk

Široká sieť predajní nábytku a bytových doplnkov Sconto si našla miesto aj v meste Trnava. Veľkou výhodou je, že si všetok ponúkaný tovar môžete najprv prezrieť v pohodlí svojho domova na webstránke www.sconto.sk . Po zvážení vašich požiadaviek si tak s chladnou hlavou vyberiete tú pravú kancelársku stoličku či kreslo. Ponuka je naozaj široká a ceny sú často oveľa nižšie oproti konkurencii.

Deta s. r.o. – Dohnányho 2, 917 02 Trnava, www.deta.sk

Táto spoločnosť sa zaoberá predajom a distribúciou nábytku od roku 2002. V ponuke je nielen katalógový nábytok od známych slovenských a zahraničných výrobcov ale aj nábytok na mieru. Vybrať si môžete z viacerých kategórií – od ekonomickej až po luxusnú. Ponuka riešení na mieru je samozrejmosťou. Vlastný showroom, zameranie priestoru, poradenstvo a 3D vizualizácia pomocou špecializovaného počítačového programu vám výber kancelárskeho nábytku určite uľahčia.

Poznáte predajcu kancelárskeho nábytku?

Ak poznáte predajcu kancelárskeho nábytku, ktorý sa nenachádza v tomto zozname, dajte nám prosím vedieť. Radi ho do zoznamu doplníme. Budeme radi aj za všetky informácie o kladných alebo záporných skúsenostiach s jednotlivými predajcami. Info môžete posielať na tomas.p@naj-nabytok.sk . Ďakujeme, že nám pomáhate udržiavať tento zoznam aktualizovaný

 

Autor článku
admin

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.