Pridané: 04/04/2012 | Autor: admin

Stolík je stredobodom pozornosti

PC stolíky hrajú v kancelárii veľmi dôležitú roľu. Sú pracovným centrom, bez ktorého by táto miestnosť stratila význam. ich výberu  by sme mali venovať dostatočnú pozornosť. Povieme si zopár pravidiel, ktoré sa vám pri kúpe pracovného stola budú určite hodiť.

 

Rozmer stola

Samotný rozmer stola závisí hlavne od priestorových možností danej miestnosti. Ak vám to rozmery kancelárie dovolia,  vždy si vyberte  stôl s čo najväčšou pracovnou plochou. Kancelárske práce sa na väčšom priestore vykonávajú rýchlejšie a efektívnejšie. Pri príliš malých pracovných stoloch je nutné stále niečo prekladať. To stojí váš drahocenný čas a podpisuje sa pod zníženie produkcie.

 

Úložné priestory

Ako veľmi praktickým riešením sa ukázali pracovné PC stolíky so zásuvkami. Tieto úložné priestory poskytujú dostatok miesta pre kancelárske potreby a dokumenty. V zásuvkách si nájdu svoje miesto aj  predmety súvisiace s chodom kancelárie, ako napríklad náplne do tlačiarne, USB kľúče či vizitky. Všetko je vždy po ruke a pritom upratané.

 

Čo na stôl nepatrí

Sú určité predmety, ktoré nepatria na pracovný stôl. Jedným z nich je napríklad popolník. Nielen že pôsobí rušivo a neesteticky, ale zároveň vyvoláva neustálu chuť na cigaretu.  Ak ste fajčiar, nájdite si čas odísť od stola. Alebo ešte lepšie, vyskúšajte moderné e-cigarety, ktoré vám zaručene pomôžu v krátkom čase prestať fajčiť.

Autor článku
admin

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.