Pridané: 25/07/2012 | Autor: admin

Rekonštrukcie bytových domov

Práve v tomto období vrcholia práce spojené  s rekonštrukciou a zatepľovaním starších bytových domov. Práve teraz je ideálny čas na stavebné práce, ktoré sa dajú v tomto ročnom období vykonávať s veľkou rýchlosťou.  Dôvodom sú nielen poveternostné podmienky, ale aj situácia na trhu, ktorý je dobre zásobený.

 

Neváhajte

Ak bývate v staršom rodinnom dome alebo bytovom dome z minulého storočia, začnite rekonštruovať čo najskôr. Ceny stavebných prác a materiálu sú momentálne na najnižšej úrovni. Predpokladá sa, že ceny pôjdu nahor.   Aj stavebné firmy ponúkajú v tomto období výrazné zľavy. Zapríčinené je to nedostatkom zákaziek, čo je výsledkom finančnej krízy. Využite preto aktuálnu situáciu na trhu, zateplite alebo zrekonštruujte si dom ešte tento rok.

 

Nešetrite za každú cenu

Aj keď je možné teraz objednať stavebné práce za veľmi prijateľné ceny, neuskromnite sa. Radšej objednajte menej úkonov ale vždy vsaďte na kvalitu. Odporúčame použiť kvalitné hliníkové okná, časom osvedčené fasádne nátery a nízkoenergetické svietidlá eseo. Tieto investície sa vám čoskoro určite vrátia.

 

Zoberte to komplexne

Keď už máte mať doma neporiadok ako po výbuchu atómovej bomby, všade prach a špinu, prečo nezrekonštruovať aj interiér. Maľujte, stierkujte, meňte koncepciu  priestoru. Ak by ste sa chceli pustiť aj do zložitejších prác, ako napríklad výmena radiátorov, zefektívnenie vykurovania a podobne, prečítajte si nasledovné info: http://vyregulovanie.sk/Trochu-teorie_k-3_Termostaticky-ventil_t-8

 

Autor článku
admin

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.