Pridané: 12/01/2012 | Autor: admin

Kancelárske stoličky – Košice

 

VV MIX,s.r.o. – Alžbetina 51, 040 01 Košice, www.stolickymix.sk

Pri nakupovaní v tejto spoločnosti sa stretnete s kolektívom pracovníkov, ktorí sú ochotní vždy odborne poradiť a nasmerovať tým správnym smerom pri výbere kancelárskej stoličky alebo iného prvku vybavenia bytu či kancelárie. Máte možnosť nakupovať kancelársky nábytok priamo v predajni, ktorá sa nachádza na adrese Alžbetina 51, 040 01 Košice alebo si tovar zakúpiť prostredníctvom eshopu. Po zakúpení v eshope máte možnosť si tovar prevziať na prevádzke alebo si ho môžete nechať doviesť priamo do vašej domácnosti či kancelárie. Spoločnosť má dlhú tradíciu vo svojom obore a jej zákazníci jej nemôže ani zďaleka nič vyčítať.

 

 

Interiéry REUTER s.r.o. – Krivá 18, 040 01 Košice, www.reuter.sk

Firma Reuters s.r.o. dodáva kvalitné a cenovo dostupné stoličky od renomovaných výrobcov. Vami objednané stoličky Vám vám doručia zadarmo v rámci celej Slovenskej republiky. História predaja kancelárskych stoličiek siaha až do roku 1997 . Tento obchod je rovnako vhodný pre nákup kancelárskych stoličiek pre bežné domácnosti ako aj pre firmy, organizácie alebo školy. Pozrite si ponuku spoločnosti Reuters s.r.o. na webe www.reuter.sk

INTERBYT s.r.o. – Nižné Kapustníky 2, 040 01 Košice, www.interbyt.sk

I keď webstránky tejto spoločnosti nezodpovedajú dnešným trendom, ponúkaný sortiment kancelárskych stoličiek je naozaj široký a cenové relácie sú široké. Určite si vyberie každý. Nadštandardné služby ako dovoz tovaru spojený s vynáškou a montážou sú pre túto firmu samozrejmosťou.

 

 

RAFFAELIS IDE s.r.o. – Južná trieda 66, 040 01 Košice, www.zasobovac.sk

Najobľúbenejším predajcom kancelárskeho nábytku v širokom okolí je určite firma Raffaelis ide s.r.o.. Spoločnosť ponúka nielen jednotlivé prvky kancelárskeho nábytku ale sa zaoberá aj ich samotnou výrobou a prispôsobovaním na mieru priamo zákazníkovi. Ak ste o tejto firme ešte nepočuli, pozrite si ich webstránku, ktorá sa nachádza na adrese www.zasobovac.sk. Určite vám túto firmu môžeme iba vrelo odporučiť.

 

 

Poznáte predajcu kancelárskeho nábytku?

Ak poznáte predajcu kancelárskeho nábytku, ktorý sa nenachádza v tomto zozname, dajte nám prosím vedieť. Radi ho do zoznamu doplníme. Budeme radi aj za všetky informácie o kladných alebo záporných skúsenostiach s jednotlivými predajcami. Info môžete posielať na tomas.p@naj-nabytok.sk . Ďakujeme, že nám pomáhate udržiavať tento zoznam aktualizovaný

Autor článku
admin

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.